Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
DAJCIE LUDZIE JUZ SOBIE SPOKOJ I ZAJMNIJCIE SIE SWOIMI SPRAWAMI. ZBEDNE SA TE WASZE KOMEnTARZE A TYLKO ZAOGNIACIE SYTUACJE. SPRAWA I TAK WKROTCE SIE ROZWIAZE . WYWLEKACIE STARE BRUDY I NOWE. CHYBA PANI ANNA I PAN JOZEF SA DOROSLI I POTRAFIA ZADBAC O SWOJE DOBRO. IM WIECEJ TEGO PISZECIE TYM WIEKSZY WSTYD DLA NASZEJ GMINY. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jak można dołożyć tylko 5% kosztów inwestycji to trzeba to wykorzystać. Wcześniej pewnie nie było takich funduszy, bo Grzesiek by się nie namyślał tylko działał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to co uslyszałam od radnej parafialnej. Sprawa odwolania skarbnika urzedu była poruszana na oplatku rady parafialnej i konsultowana przez wojta oraz radnego parafii w jednej osobie z organem ktory ma dbac o nasza parafie, kosciol, cmentarz a nie zajmowac sie polityka kadrowa urzedu gminy. Od tego jest kadrowa, pani K.
 Nie po to przed wyborami robił kampanię Joziowi z ambony żeby teraz siedzieć cicho. Dziwić się ze ludzie od kościoła odchodzą jak nawet tam polityka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piszesz Piotrek kłamstwa, nowy wicewójt ma dostać 9500 brutto
Serio? To teraz pewnie zaczna się podwyżki podatków. Przecież musi znaleźć kasę na takie wynagrodzenie.
 Już podnieśli śmieci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca pisze że Grabaczowa nie dorasta Marcie do pięt, jest odwrotnie, z Garbaczową można rozmawiać bez strachu, nie poniżaj pracowników i nie wprowadza zamętu i reżimu. Jestem pracownikiem i wiem jaki strach paraliżował przed wejściem do Marty gabinetu Tylko proboszcz się nie bał i przesiadywał u niej , później się dziwi że mu romans przypisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze, niektóre są śmieszne, niektóre rzeczowe, a co mnie najbardziej martwi obraźliwe. Miejcie odwagę podpisać się albo przyjść na sesję i powiedzieć swoje zdanie. Na ostatniej sesji stanęłam w obronie Pani A.Garbacz bo wiem, że jest bardzo dobrym fachowcem, dbająca o nasze finanse i nie zależnie kto jest włodarzem będzie dobrym, kompetentnym, oddanym pracownikiem (teraz nie dano jej szansy aby mogła pokazać swoją fachowość). Tylko głupiec ze względu na przełożonego źle wykonywałby swoją pracę. Nie można krzywdzić ludzi ! Wójtem, dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest ! Gdyby nie włączone szumidła wszyscy zaineresowani mieszkańcy mogliby odsłuchać przebiegu sesji. Niektórzy zarzucają mi, że jestem zła bo nie wybrano mnie na radną, oświadczam- nie jestem zła! szanuję głos wyborców. Moim zadaniem jako mieszkanki jest właczenie się w życie Gminy, krytykowanie tego co złe a popieranie tego co dobre dla mieszkańców. Czekam na dobre, rozsądne decyzje Pana Wójta, które będą dobre dla mieszkańców, będą sprzyjały rozwojowi Gminy wtedy poprę go, murem stanę za nim ! Nie pastwcie się, że ktoś jest na zwolnieniu lekarskim, nie zazdrośćcie choroby, bo każdego choroba może dopaść, miejcie odwagę wypowiedzieć się jawnie, przyjść na sesję i zabrać głos. Chciełabym wiedzieć jakie zarzuty względem Pani Garbacz mają radni, którzy głosowali za jej odwołaniem np. Pan R.Kloc, czy M.Mazur. miejcie odwagę wypowiedzieć się. Swoje zdanie wypowiedziałam i więcej nie będę zabierała głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sekula dlaczego nie startowala Pani na wojta?  Jest Pani mama mojego kolegi, gdyby Pani byla wójtem oddalbym za Panią życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta z charakterem, glosowalem na Pania do tej pory nie moge zrozumiec dlaczego nie jest Pani w radzie.  Zawsze miała Pani klasę Niech Pani rozwazy start na wójta a przejde całą gmine zeby Pania wsparla, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi sie gmina z Halinką u steru oraz Anią na funkcji skarbnika. One rozumieja sie bez slow Dosc juz samcow na tej funkcji czas na Baby z jajcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochamy Panią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halinko, Aniu jesteśmy z Wami  Ja zajdzie taka potrzeba będziemy na sesji.  Nauczyciele też są z Wami. Do tej pory wspominam wszystkie nasze wspolne uroczystości, spotkania.  Niezmiernie ważne jest aby funkcje wojta pelnila osoba apolityczna, zrownowazona psychicznie, stanowcza i nie podatna na wplywy.  Ktoś madrze napisal, panom juz podziekujemy. Czas na kobiety, to one rzadza swiatem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Halino, pieknie pani broni skarbnika i z jednym się zgodzę, że dużo tu obraźliwych tekstów, ale mam do pani jedno pytanie;otóż czemu pani nie broniła osób, które zwalniał poprzednik? czy w pani mniemaniu mieli mniejsze doswiadczenie albo wiedzę? mam tu na mysli pana Rysia i sąsiadkę grzegorza. Dla Pana Rysia wiadomo jak to sie skończyło, a sąsiadkę zwolnił na chwile przed emeryturą. To nie byłą krzywda??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Moniczka broniła te osoby które wymieniła? Dobrze wyręczać się innymi a sama udaje że nic się nie dzieje, niech trudne sprawy załatwią inni ! Wstyd tchurzliwa Moniczka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spoczywac w spokoju Panu Rysiowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przeciez Rysia nikt nie zwolnił pracował do końca. Pamiętam jeszcze Lemiecha byl na pogrzebie, flagi na urzedzie byly opuszczone na znak żałoby.  Proszę, nie używajcie kłamstw, s.p. Rysiek zmarl bo wdaly sie komplikacje po przeszczepie.  Miejcie szacunek dla rodziny, Moniczko, my wiemy kim jesteś, wiemy ze pracowałaś w gminie. A teraz masz 60 latek i znowu chcesz do tej gminy przyjsc ale nikt cie juz nie chce. Czy powiesz nam Moniczko jakie jest twoje prawdziwe imie Skonczcie juz z ta obluda i tym klamstwem Dajcie Ance pracowac bo wszyscy w tym urzedzie sa lojalni wobec wojta A pana Panie Wojcie prosimy bardzo, niech Pan nie robi krzywdy Ani ona jeszcze zapewni Panu druga kadencje Wszyscy pracownicy w urzedzie szanuja przelozonych i chca pracowac od sekretarki po skarbnika bo mamy swoje rodziny Ja nie mam tyle odwagi co pani Sekuła Ale prosze Pana Panie Wojcie, niech Pan nie zwalnia Ani Garbacz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu PISIORY tańczą na grobach zmarłych ! Nawet na gminę się to przeniosło ! OHYDA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska. Zajeliście się sprawą skarbnika a tu inne ciekawoski dzieją sie w gminie. Wój na sekretarz namascił sobie naj bardziej miernego pracownika w gminie. Nowa sekretarz pani M. wraz z kadrową panią K. przetasowali ludzi jak mogli. Ludzie którzy lili specjalistami w swojej prpfesji muszą teraz robić całkiem inna robote. Tak nikt nie robi. Co to sie dzieje świat schodzi na psy. w mojej letniej pracy nigdy z czymś taki sie nie spotkałem, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że "zainteresowany" jest dobrze zorientowany, czyżby to był, niemozliwe a jakże miłosciwie już niepanująca w swojej małej ojczyźnie oczywiście z woli Bożej jedyna w swoim rodzaju "skromna osoba", która swego czasu również namaszczała radnych i bezradnych. Niestety czar prysł, jednak w chorym umyśle G.L. dalej są nieodżałowane wybory roku Pańskiego 2018. Złote rady od mieszkańców Gminy Zakrzówek nie mylić z tymi z Bravo: 1. Zacznij wreszcie się kąpać i odkryj na nowo istnienie kanalizacji w Zakrzówku również na ul. Partyzantów, 2. Przestań wreszcie do k......y nędzy ślęczeć w każdej wolnej chwli przed monitorem czegokolwiek mającego dostęp do internetu, 3. W końcu pomóż malżonce w gospodarstwie niczym prawdziwy gospodarz, praca fizyczna uszlachetnia i wnet pozbędziesz się h........ych pomysłów, caly czas nie zapominaj o priorytowym pkt 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się w pelni z przedmówcą, jest takie powiedzenie: w zdrowym ciele-zdrowy duch a mnie jak sobie przypomnę moją wizytę u jaśnie już nie panującego L. to przychodzą mi na mysl słowa: w smierdzącym ciele zły duch, a ten smrud to czułem jeszcze jak wychodziłem z gminy-wspólczuję urzędnikom ze musieli to wąchać na codzień- no cóz nie mieli wyjścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...